Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Çarşamba, 31 Temmuz 2019 14:58

BESYO’ya Girecek Gençlere Belediye Desteği

Çatak Belediyesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nun (BESYO) Yetenek Sınavına girecek öğrencilere destek sağladı.
Çatak Belediyespor bünyesinde hazırlanan öğrenciler Batman Üniversitesinde yapılacak olan BESYO sınavlarına katılmak için Çatak Belediye Başkan Vekili Cemil Karataş ile görüşerek destek istedi.
Öğrenciler ile bir süre görüşüp sohbet eden Başkan Vekili Karataş konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Belediyemiz bünyesinde görev yapan uzman eğitmenlerimiz öğrencileri yetenek sınavına en iyi şekilde hazırlıyor. Belediye Başkanımız Abdurrahman Şeylan ve bizler gençlerimizi önemsiyoruz, onların daima yanındayız. Bu kapsamda Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu bölümlerinde eğitim ve öğretim görmek isteyen öğrencilerimizin taleplerine destek olduk. Belediye olarak onlara eğitimler verdik. Sınava girecek tüm öğrencilerimize de başarılar diliyorum” dedi.
15 kişiden oluşan gençler için Çatak Belediyesi tarafından araç ve yakıt desteği verilirken, AK Parti İlçe Koordinatörü İskender Şeylan ve AK Parti Gençlik kolları başkanı Emrullah Bozdemir ise Batmanda sınava girecek öğrenciler için Konaklama ve yemek giderleri için destek sağladı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr