Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Salı, 23 Temmuz 2019 20:53

Başkan Şeylan’dan 24 Temmuz Gazeteciler Ve Basın Bayramı Mesajı

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, 24 Temmuz Basında Sansürün Kaldırılışının 111. Yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Şeylan Mesajında,

“Basın kuruluşları, tüm dünyadaki gelişmeler hakkında toplumu bilgilendirmenin yanı sıra vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması gibi önemli bir görevi de üstlenmektedir. Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olan basın yayın kuruluşları toplumun haber alma, bilinçlenme ve aydınlatılmasında büyük paya sahibidir. Basının görevlerini özgürce yapması, çalışanlarının rahat ve güvenli ortama kavuşması oldukça önemlidir. Bu duygu ve düşüncelerle, Bu yolda emek veren tüm basın çalışanlarına teşekkür ediyor görevi başında ebediyete intikal edenleri rahmetle anıyorum. Böylesine önemli bir görevi yerine getirmek için halen emek veren, tüm basın çalışanlarının ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar sağlık, başarı ve esenlikler dilerim.” Dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr