Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Çarşamba, 15 Mart 2017 20:19

Çatak'ta İstiklal Marşı'nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy Anıldı

Atatürk İlkokulu konferans salonunda cumhuriyet ortaokulu tarafından gerçekleştirilen programa, Çatak Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül, Çatak Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Aşçı, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, Milli Eğitim Şube Müdürü Şükriye Ersari, İlçe Müftüsü İlhan Günay, kurum amirleri, idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. 

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda günün anlam ve öneminin belirten konuşma yapıldı. Mehmet Akif Ersoy´un hayatının anlatıldığı sunumdan sonra program öğrenci şiirleri ve çeşitli etkinliklerle sürdü. Program, İstiklal Marşı´nı en güzel okuma yarışmasında birinci olan Esnaf Akın Bozdemir´e Çatak Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül´ün ödül vermesiyle son buldu.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr