Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Salı, 07 Mart 2017 18:21

Başkan Vekili Akgül'den Şehit Aileleri ve Yaşlılara Moral Ziyareti

 

     Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül ile beraber Eşi Demet Akgül, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, SYDV Müdürü Aydın Babur, Çatak Jandarma Komutanı Yüzbaşı Umut Düzerdik ilçedeki şehit aileleri, yaşlı ve bakıma muhtaç olan aileleri evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinledi, dertlerine ortak oldu.

      İlçede yürüttüğü başarılı çalışmalarla takdir toplayan Vekil Akgül yoğun iş temposuna rağmen ilçedeki yoksul ve bakıma muhtaç ailelere yönelik ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Evlerinde ziyaret ettiği vatandaşların dertlerini öğrenip, ihtiyaçlarını belirleyerek yaşamlarını daha iyi şartlarda sürdürmeleri için yardımlar yapacağını belirten Akgül:

"Devletimizin çok büyük bir devlettir. Bu büyüklüğün içinde bu yaşlı insanlar bizim değerlerimizdir. Geçmişine sahip çıkmayan geleceğine yön veremez. Biz de yaşlılarımızı ziyaret ederek tarihimize tanıklık ediyoruz. Bu amaçla da başta yaşlılar ve engelliler olmak üzere toplumun her kesiminin yaşamının kolaylaştırması için çalışmalar yapmaktayız. Bizler ilçemizde yaşlı, hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza vakfımız nezaretinde kol kanat germeye, onları sevgiyle kucaklamaya çalışıyoruz. Vakıftaki arkadaşlarımız ile beraber ilçemizde gidebildiğimiz kadar vatandaşımızın kapısına kadar gidip dertlerine derman olmaya çalışıyoruz. Özellikle hasta ve engelli vatandaşlarımıza bir nebze de olsa moral ve destek sunmak adına sık sık onları evlerinde ziyaret ederek dertlerini paylaşmaya çalışıyoruz. Bu da benim bütün yorgunluğumu alıyor. " dedi.

     Kaymakam Akgül kendisine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren hasta yakını teşekkür ederek Devlet adamlarımızın bu anlamlı ziyareti bizleri onurlandırdı. Bugüne kadar Devletin Kaymakamının yaşlı ve hasta ziyaretine gittiğine ben şahit olmamıştım. Allah kendilerinden razı olsun dedi.

    Ziyaretler sırasında kendilerine ikram edilen çayları yudumladıktan sonra sırada ilçemizdeki diğer yaşlı ve bakıma muhtaç hastalar var diyerek ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti.

Resim Galerisi

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr