Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Pazar, 05 Mart 2017 14:29

Kanaat Önderlerinin Belediye Başkanı’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Ezdinan Aşiret Lideri M. Salih Özbek ve Alan Aşiret Lideri Abdurrahman Şeylan, Çatak AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur ile birlikte Çatak Belediyesine Belediye Başkan Vekili olarak atanan Çatak Kaymakamı Hacı Asım Akgül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aşiret reisleri Hacı Asım Akgül’e “ Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederek yerel yönetimlerin kamu görevlerinden farklı olarak en büyük avantajı halka birebir ulaşılabilir olmasıdır. Kaymakam olarak yaptığınız çalışmaları takdir ediyoruz. Çatak için hayırlı hizmetlerde bulunacağınıza inanıyoruz, başarılarınızın devamını diliyoruz.” Dediler.

Gerçekleştirilen ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Çatak Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül “ Kısa sürede halkımızın yapmış olduğu ziyaretler ve onların değerli desteği bize güç veriyor. Bir yıldır Çataktayım. Vatandaşlarımızın az çok neye ihtiyacı olduğunu biliyorum. Rotamızı halkımızın istek ve önerilerine göre çiziyoruz. Burada olmamızın sebebi vatandaşımıza hizmetin en güzelini sunmaktır.” Dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr