Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Pazar, 05 Mart 2017 10:56

Çatak Belediyesinin Yeni Logosu Belli Oldu

Çatak Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu ‘’Yeni Logomuz’’ adlı anket çalışması sonuçlandı.

Bizler Çatak Belediyesi olarak, logo çalışmaları tasarlamış, halkımızın beğenisine sunmuştuk. Yapılan çalışma neticesinde belediyemiz için tasarlanan 5 farklı logo,ilçede bulunan esnaflara kurum çalışanlarına siteler üzerinden ve sosyal medyada düzenlenen anketler neticesinde 3 numaralı logomuz %73 oy alarak büyük bir farkla seçildi.
Logo ile ilgili Belediye Başkanı Hacı Asım Akgül kısa bir açıklama yaptı. Akgül konuşmasında; ‘’ Amacımız Çatak’ı marka şehir olma özelliğine kavuşturmaktır. Yeniliklerle dolu nice güzelliklerin başlangıcını inşallah yeni logomuz ile hayata geçireceğiz. Hedefimiz Çatak’ı; balı, cevizi, alabalığı, Kanispi’yi marka bir şehir yapmaktır. Marka şehirlerin en önemli amaçlarından biri de kendi bölgesine, kendi yöresine özgü değerleri gün yüzüne çıkarmaktır. Halkımızın seçmiş olduğu yeni yüz, yeni simge bu nitelikleri son derece uyumlu bir şekilde yansıtmaktadır. Logomuza her seferinde bakıldığında yeni manaların çıkarılacağına da ben can-ı gönülden inanıyorum. Dolayısıyla marka şehir imzamızı yeniliklerle dolu logomuz ile başlatmış bulunmaktayız.” dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr