Güncel Haberler

Çarşamba, 04 Temmuz 2018 17:13

Sığırcık Mezrası Yolu Genişletme Çalışması Başladı

Çatak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu yıl programa alınan Korulu Mahallesi Sığırcık Mezrası'nın yolunda genişletme çalışması başlattı.

 Çatak Belediyesi ekipleri Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül'ün talimatıyla vatandaşa hizmetin en iyisini götürmek için yoğun bir mesai harcıyor. Geçen yıl aralık ayında Korulu Mahallesi ziyareti sırasında Sığırcık Mezrası sakinleri Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül'den yollarının genişletilerek parke taşıyla döşenmesini istedi. Bu talebe kayıtsız kalmayan Akgül, yolun 2018 yılı programına alınması için ekiplere talimat verdi.

 ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Hizmetlerini aralıksız sürdüren Belediye ekipleri, ilçeye 25 kilometre uzaklıktaki Korulu Mahallesi Sığırcık Mezrası'nda ilk olarak çok dar olan yolu genişletmek için iş makineleriyle çalışma başlattı. Yoğun bir çalışmanın sürdüğü yol standartlara uygun genişletildikten sonra kısa süre içinde parke taşıyla döşenerek vatandaşlar kışın çamur, yazın da tozdan kurtarılacak.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Açık

15°C

Çatak

Açık

Nem: 29%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr