Güncel Haberler

Pazartesi, 01 Ocak 2018 10:37

Üst Kuşağa Geçmek İçin Ter Döktüler

Çatak Belediyespor bünyesinde kurulan tekvando takımının sporcuları, bir üst kuşağa geçebilmek için zorlu bir sınavdan geçti.

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül tarafından kurulan Çatak Belediyespor kulübü bünyesinde kurulan tekvando takımı sporcuları yeni bir kuşak için Muhammet Sait Anadolu Lisesi Spor salonunda sınava tabi tutuldu. Sınavı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül ile eşi Demet Akgül de izledi.

YETENEKLERİNİ SERGİLEDİLER

Beyaz kuşaktan sarıya, sarı kuşaktan yeşile geçmek için büyük efor sarfeden sporcular, öğrendikleri taktik ve teknikleri en iyi şekilde sergilediler.  Zorlu sınavı başarıyla tamamlayan sporcular bir üst kuşağı beline takmaya hak kazandı. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül, sınavında başarılı olup bir üst kuşağa geçen tekvandocuları, tebrik etti.

TEKVANDODA İLÇEMİZİN ADINI TÜRKİYE VE DÜNYAYA DUYURACAĞIZ

Tekvando antrenörü Behçet Demir, yaptıkları çalışmalarla çok iyi sporcular yetiştirdiklerini belirterek, “Çok yetenekli sporcularımız var. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İlçemizin adını ulusal ve uluslararası tekvando şampiyonalarında duyuracağız. Sporcularıma çok güveniyorum. Sporcularımı da gayretlerinden ve başarılarından dolayı kutluyorum" dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

24°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 17.70 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr