Güncel Haberler

Cumartesi, 30 Aralık 2017 18:34

Gençler Sürekli Eğitim Merkezlerinde Sınavlara Hazırlanıyor

Çatak'ın akademik başarısını üst sıralara çıkarmak için yoğun bir çalışma yürüten Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte ilçede sürekli eğitim merkezinin ikincisini törenle açtı.

Cumhuriyet Mahallesi'ndeki açılış törenine Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül ile birlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, Milli Eğitim Şube Müdürü Şükriye Ersari, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Erkan Manto, okul müdürleri katıldı. Burada konuşma yapan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül, daha önce lise son sınıf ve mezun olan öğrencilerin faydalanması için Adnan Menderes Mahallesi'nde ilk merkezi açtıklarını hatırlattı. Akgül, "Yeni açtığımız merkezimizde ilk ve ortaokul öğrencilerimiz eğitim görecek. Bu merkezlerimizin ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Gençlerimiz bu merkezlerde öğretmenlerimizin desteğiyle diledikleri gibi faydalanacak ve sınavlara daha iyi bir şekilde hazırlanacaktır" dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

24°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 17.70 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr