Güncel Haberler

Cumartesi, 30 Aralık 2017 08:35

Akgül, Kayaboğaz jandarma karakolunda inceleme yaptı

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Kayaboğaz Jandarma Karakolu'nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, beraberindeki İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yunus Gündüz, Ak Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, Belediye Fen İşleri Müdürü Erdoğan Babur ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş ile birlikte ilçeye 20 kilometre uzaklıktaki Kayaboğazı Jandarma karakoluna gitti. Yoğun kar yağışı altında karakol komutanı Başçavuş Murat Demirkılıç ve rütbeli askerler tarafından karşılanan Akgül ve beraberindekiler karakolda incelemelerde bulundu. Karakolun eksiklerinin giderilmesi için talimat veren Akgül, belediye tarafından karakola yaptırılan yeni mutfak, dolaplar ve kazanları da inceledi. Akgül ve beraberindekiler incelemelerin ardından komutanlarla bir süre görüşüp karakoldan ayrıldı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

24°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 17.70 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr