Güncel Haberler

Pazar, 24 Aralık 2017 10:56

Şahin Ailesine Taziye Ziyareti

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, uzun yıllar ilçede esnaflık yapan ve tedavi gördüğü hastanede vefat eden Muhsin Şahin'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Beraberindeki kurum amirleriyle Cumhuriyet Mahallesi'ndeki taziye evine giden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül, vefat eden Muhsin Şahin'in ailesi ve yakınlarına taziyelerini iletti. Vatandaşların acılarına ortak olmayı görev saydıklarını belirtirken Akgül, İlçe Müftüsü İlhan Günay'ın  Kur'an ve dua okumasının ardından taziye evinden ayrıldı. Vefat eden Muhsin Şahin'in oğlu Metin Şahin, Akgül ve kurum amirlerinin taziyelerine gelerek acılarına ortak olmasının kendilerini çok memnun ettiğini söyledi. Şahin, ayrıca kendilerini yalnız bırakmayan Çatak halkına da teşekkür etti.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

24°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 17.70 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr