Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Salı, 12 May 2020 20:45

Başkan Şeylan’ın Hemşireler Günü Mesajı

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan Hemşireler Günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Şeylan Mesajında;

“12 Mayıs Hemşireler Günü”  olarak kutlanmaktadır. Sağlık hizmetlerinin sunumunda görev alan hemşirelerimiz üstlendikleri görev ve sorumluluk anlayışlarıyla kutsal bir mesleği ifa etmektedirler. Hemşireler, sağlık hizmetlerinin vazgeçilmezidir. İnsan hayatıyla doğrudan ilgili olması nedeniyle hemşirelik zor, özveri, sabır, şefkat ve insan sevgisi isteyen bir meslektir.

Değerli hemşerilerimiz bu günlerde tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görülen yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle, gecesini gündüzüne katarak, görevlerini yerine getirmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. 

Bu duygu ve düşüncelerle önce insan diyerek topluma hizmeti görev edinmiş, insanların sağlıkları için önemli ve kutsal bir görevi yerine getiren hemşirelerimizi kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr