Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Perşembe, 07 Kasım 2019 19:53

Çatak’taki Okullara 130 Oturma Bankı

Yürüttüğü çalışmalarla Eğitime desteklerini sürdüren Çatak Belediyesi, öğrenci ve öğretmenler tarafından kullanılmak üzere merkez ve kırsal mahallelerdeki okulların bahçelerine bırakılmak üzere 130 adet oturma bankı dağıttı.

Çatak Belediyesi, İlçedeki eğitim kurumlarının talepleri doğrultusunda hem okulların fiziki koşullarının iyileştirilmesi hem de çevre düzenlenmesi konularında destek vermeye devam ediyor. İlçede bulunan tüm okul müdürlerine tutanak karşılığında, öğrencilerin teneffüslerde oturup dinlenmesi amacıyla 130 oturma bankı okul idarecilerine teslim edildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan; “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin daha rahat eğitim öğretimlerine devam etmeleri için Milli Eğitim Müdürlüğünden gelen talepler doğrultusunda oturma banklarını okul müdürlerimize teslim ettik. Eğitime olan desteğimizi elimizden geldiğince sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş; okullarımızın bahçelerinde kullanılmak üzere dağıtılan oturma bankları için Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylana,  Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yalçın’a ve Belediye çalışanlarına eğitime göstermiş oldukları duyarlılıktan ve vermiş oldukları destekten dolayı okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum dedi.

Oturma Bankı dağıtım programına Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yalçın, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ardan Kuncu, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, Şube Müdürü Şükriye Ersari ve Okul Müdürleri katıldı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr