Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Cumartesi, 12 Ekim 2019 15:55

Mantaş Ailesine Taziye Ziyareti

Çatak Kaymakamı Ekrem Çeçen ve Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, Merhum Nurettin Mantaş’ın ailesine başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Alacayar Mahallesi Çemik sokakta ikamet eden ve geçtiğimiz gün vefat edip Hakkın Rahmetine Kavuşan Nurettin Yabaş için kurulan taziye evini, Çatak Kaymakamı Ekrem Çeçen, Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, Cumhuriyet Savcısı İlker Çağatay Aydın, Jandarma Komutanı Binbaşı Aslan Alkan, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ardan Kuncu ve Kurum Amirleri ziyaret etti.

 Kurulan Taziye Evinde, Mantaş Ailesi’ne ve merhumun sevenlerine başsağlığı ve sabır dileklerinde bulunan Protokol üyeleri, merhumun ruhuna ithafen okunan dualara eşlik etti.

 Taziye dilekleri için memnuniyetlerini dile getiren  Mantaş Ailesi  “Bu acı günümüzde bizleri yalnız bırakmadınız. Allah hepinizden razı olsun." Dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr