Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Çarşamba, 25 Eylül 2019 11:17

Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu'ndan Başkan Şeylan'a Ziyaret

Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Adem Ergioğuz, Çatak Devlet Hastanesi Başhekimi Tarık Temel ve beraberindekiler Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan‘ı makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr.Mahmut Sünnetçioğlu,“Sağlık Müdürlüğü olarak, Belediye Başkanlarına yaptığımız tebrik, tanışma ve istişare ziyaretleri kapsamında, bu gün de Çatak Belediye Başkanımız Abdurrahman Şeylan’ı ziyaret ederek, kendisinden Çatak hakkında bilgiler aldık. Göstermiş olduğu misafirperverlik nedeniyle teşekkür ediyor, kendisine görevinde başarılar diliyor, destek olmak için her zaman yanında olduğumuzu bilmesini istiyoruz." dedi.  

Tebrik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şeylan "Kurumlar arası işbirliği ile Çatak’ımıza çok daha kaliteli hizmetler yapacağız" dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr